Site Haritası iletişim Atak Mail
 
Hizmetlerimiz
Personel Taşıma
Turizm Taşımacılığı
Öğrenci Taşıma
Araç Kiralama Hizmetleri
Özel Taşıma Hizmetleri
Neden GENÇ TUR ? Hizmet sektöründe profesyonel bir marka olmak için 1988 yılında kurulan GENÇ TUR..
Haberler
Diğer haberleri görmek için tıklayınız.
Personel Taşıma

Kocaeli"de bulunan Ülkemizin saygın ve seçkin sanayi ve ticari kuruluşlarının personeli 17 yıldır GENÇ TUR tarafından güven ve konforla taşınmaktadır.

Personel taşımacılığında yaşantımızın en büyük zorluklarından biridir ulaşım. Araç sayısının giderek artması ve teknik altyapı yetersizliği hem çalışanlarımızı hem de işverenlerimizi oldukça güç durumlara düşürmektedir.

GENÇ TUR; 1991 yılında sınırsız ve etkin hizmet, sürekli müşteri memuniyeti parolasıyla çıktığı yolda bugün birçok şirkete güvenli, konforlu ve dakik personel servisi ve öğrenci servisi hizmeti sunarak başarılı bir yükseliş trendi yakalamış bulunmaktadır. GENÇ TUR; çalıştığı tüm kuruluşlara eğitimli kadrosuyla, güvenli, konforlu, dakik bir hizmet sunarken zamanın en büyük değer olduğunun bilincinde, zamanı lehinize çevirmektedir.

Şirketimizde servis hizmeti veren bütün araçlarımızda bulunan Araç Takip Sistemi ile araçlarımızı GPS uyduları sayesinde 7 gün 24 saat sayısal haritalar üzerinde izleyebilir; hızlarını, izlemiş oldukları güzergahı, duraklama yaptıkları yerleri ve araçlarınıza ait daha birçok bilgiyi online olarak takip edebilirsiniz.

genç tur
 
Anasayfa Site Haritası İletiŞim Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji